Skip links

Fraxel DUAL

Hemen Bilgi Al

  Fraxel Çift Lazer: bir sistemde iki lazer. Fraxel Dual, parçalı teknolojiyi kullanan devrim niteliğinde bir lazer sistemidir. Tek bir cihazla hem yüzeysel hem de derin cilt sorunları tedavi edilebilir. İki lazer dalga boyu, 1550nm ve 1927nm, ayrı ayrı veya kombinasyon halinde aşağıdakileri tedavi etmek için kullanılabilir:

  • Yaşlılık lekeleri, mercimek ve diğer pigment sorunları
  • Akne izlerini iyileştirme ve yumuşatma
  • Aktinik keratoz olarak bilinen kanser öncesi lezyonların tedavisi
  • Erken kırışma, güneş hasarı ve pürüzlü dokuyu tedavi etmek için cilt yenileme

  Ablatif olmayan lazer tedavisi, hafif bir topikal anestezinin bir saatlik uzun süreli uygulamasından sonra yapılır. CO2 veya fraksiyone CO2 yüzey yenilemesinin aksine, tedaviden sonra açık yara bakımı yoktur. Cilt iki gün boyunca hafif kırmızı ve hafif şişmiş olacak ve 3 ila 5. günlerde soyulma meydana gelecektir. Yeni cilt daha pürüzsüz bir dokuya sahip olacak, daha net ve eşit tonda olacaktır. Yüze ek olarak, Fraxel Dual boyun, göğüs ve elleri tedavi etmek için de kullanılabilir.

  ​Fraxel Dual, birçok cilt koşuluna yaklaşma şeklimizi temelden değiştirdi. Minimum kesinti ve risk ile pigment sorunları, kırışıklıklar, kanser öncesi lezyonlar ve akne izleri etkili bir şekilde tedavi edilebilir.