Skip links

Soğuk Lipoliz

Hemen Bilgi Al

  Zayıflamada son derece etkili olan yöntemlerden birisi de soğuk lipoliz yöntemidir. Bölgesel olarak fazla gelen yağlarınız varsa ve daha ince bir forma kavuşmak istiyorsanız bu yöntemin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Herhangi bir cerrahi uygulama yapılmadan zayıflamaya yardımcı olan bu yöntem FDA onaylıdır. Son derece memnun edici bir yöntem olması günümüzde Soğuk Lipoliz uygulamasını oldukça tercih edilir bir hale getirmektedir. Bölgesel yağlardan kurtulmaya yardımcı olan bu uygulama kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olduğu gibi çok hızlı şekilde de incelme sağlar. Bununla birlikte çok kısa bir süre içerisinde istediğiniz forma kavuşarak çok çarpıcı bir fiziksel yapıya kavuşma imkânı bulabilirsiniz.

  Soğuk Lipolizin Avantajları Nelerdir?

  Soğuk lipoliz uygulamasının en önemli avantajlarından birisi de ameliyat gibi göz korkutan bir uygulama olmamasıdır. Merkezimizde gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde son derece yüksek standartlarda hizmet alabilir ve vücut yapınızın daha kusursuz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Tüm tedavi süreci sizin bedensel yapılarınıza göre planlanır.

  Herhangi zararlı yanlarının olmaması ve kısa sürede uygulanabilen bir tedavi yöntemi olması soğuk lipoliz tedavisinin günümüzde çok fazla tercih edilmesini sağlar. Aynı zamanda vücut uygulamadan kısa sürede kendini toparlar ve sizlerde normal yaşam formunuza kavuşabilirsiniz. Bölgesel olarak fazla gördüğünüz her alanda yaptırabileceğiniz bir uygulamadır ve çok rahat şekilde forma girmenize yardımcı olur. Rutin hayatınızı çok engellemeyen bir uygulama olması da ayrı bir avantajıdır.

  Soğuk Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

  Merkezimize gelen tüm ziyaretçilerimiz öncelikle konu hakkında detaylı bilgiler veriyoruz. Hangi alanlara uygulanması gerektiği, ne tür işlemler yapıldığı, ne kadar sürdüğü ve sonuçları gibi konularda bilgi sahibi olması sağlanıyor. Gün belirleniyor ve o gün tarihte gerekli uygulama gerçekleştiriliyor. Soğuk lipoliz cildin alt tabakasında bulunan tüm yağ hücrelerine kontrollü olarak soğutma işlemi uygulanmasıdır. Yani tedavi edilen tüm yağ hücreleri önce dondurulur. Dana sonra ise bu dondurulan yağ hücreleri vücut tarafından işlenerek ortadan kaldırılır. Uygulama sonrasında kısa süre sürede etkileri görmeye başlarsınız.

  Soğuk Lipoliz Sırasında Kendinizi Nasıl Hissedersiniz?

  Bu uygulama sırasında belirlenen bölgelere jel pedler ve aplikatörler uygulanıyor. Sonra ise belirlenen alanlara kontrollü şekilde bir soğutma işlemi uygulanıyor. Tedavi sırasında herhangi bir acı hissetmiyorsunuz ve dilerseniz uyuma şansınız da oluyor. Siz kendi yerinizde dinlenirken vücudunuzda biriken ve sizi rahatsız eden yağlar da yok olma evresine giriyor. Soğuk lipoliz uygulamasından her hastamız yüksek oranda memnundur.

  Soğuk Lipoliz Uygulaması Sonrası

  Soğuk lipoliz yaptırdıktan sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. Çünkü ameliyat gibi kesi izleri olmaz ve sizler de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yine uygulama sonrasında diyet ya da herhangi bir egzersiz yapmanıza da gerek yoktur. Ancak bu hastanın kendi tercihi olabilir. Fakat uygulama için ek olarak herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. Soğuk lipoliz sonrasında tüm misafirlerimiz kısa süre içerisinde forma kavuşuyor.

  Soğuk lipoliz sonrasında yağ hücrelerinin sayısı da yüksek oranda düşer. Bu hücreler daha sonra vücut tarafından doğal bir şekilde işlenir ve vücuttan atılır. Bu tedavi ile yağ hücreleri tekrardan vücuda taşınmaz ve yeniden bölgesel olarak sizlere rahatsızlık hissi vermez. Ancak soğuk lipoliz uygulaması yalnızca bölgesel uygulanan alanda geçerlidir. Yani diğer alanlarda etkilerini göstermez. Bu nedenle incelmek ya da yağlardan kurtulmak isterseniz tüm şikayetçi olduğunuz bölgeleri dikkate almanız gerekir.

  Merkezimizden ve iletişim kanallarımızdan Soğuk Lipoliz hakkında detaylı bilgiler edinebilir, dilerseniz randevu oluşturarak sizde istediğiniz görünüme hızla kavuşabilirsiniz.