Skip links

Paris Işıltısı

Hemen Bilgi Al

  Cildinize kaybettiği parlaklığı geri kazandıracak; ameliyatsız, kesisiz, risksiz bir gençlik terapisi yöntemi öğrenmek ister misiniz? Paris Işıltısı olarak bilinen bu anti-aging terapisi NCTF 135 HA adlı bir ürün vasıtasıyla uygulanmaktadır. Açılımı “New Cellular Treatment Factor” (Yeni Nesil Hücresel Tedavi Faktörü) olan bu tedavi, hücresel düzeyde yenilenmeyi tetikleyen çok sayıda vitamin, mineral ve koenzimin doğrudan cildin alt tabakasına enjekte edilmesiyle uygulanmaktadır. Enjeksiyon işlemi, çok sayıda aktif maddenin hücrelerinizi uyarmasını sağlayarak yenilenme ve iyileşme faaliyetini artırmakta ve bu sayede ortaya daha parlak, daha genç ve daha sıkı bir cilt görünümü çıkmaktadır.

  Dr. Proderm, Paris Işıltısı terapisini en güçlü bileşenler, yüksek teknolojiye sahip yöntemler ve hijyenik bir süreç eşliğinde uygulamaktadır. Yeni nesil bir mezoterapi formülü olan Paris Işıltısı, özellikle 35 yaş ve üzeri ciltlere uygulandığında hızlı şekilde etkisini göstermektedir. İlk kez 1978 yılında bir Fransız hekim tarafından üretilen bu formül, cildinize çok sayıda koldan tam bir ‘’gençlik direnci’’ sunmaktadır.

  Paris Işıltısı Kaç Seans Uygulanmalıdır?

  Cildinizi güzelleştirme yolculuğunuzda Dr. Proderm uzmanlarınıza güvenebilirsiniz. Uzmanlarımız cildinizi inceledikten sonra, yaşınız, cildinizin mevcut durumu ve hassasiyeti ile ilgili bir analiz gerçekleştirir. Analiz sonrasında ise size özel bir terapi takvimi oluşturulur. Genellikle 7 ile 10 gün aralıklarla uygulanan 3 ya da 4 seans, kısa sürede maksimum etkiyi elde etmenizi sağlar.

  Paris Işıltısı Terapisini Belirli Aralıklarla Yeniden Uygulamalı Mıyım?

  Cildin genç görünmesi yaşlanma belirtilerine karşı güçlü bir direnci gerektirir. Paris Işıltısı terapisinin güçlü etkilerinin sürdürülebilmesi için koruyucu tedavilerle sürece devam edebilirsiniz. Temel terapi tamamlandıktan sonra birkaç ayda bir, tek seanslık koruyucu tedaviler cilt hücrelerinin elastikiyet ve aktivitesini korumak için yararlı olacaktır.

  Paris Işıltısı Göz Çevresine Uygulanabilir Mi?

  Evet, elbette! Pek çok kadının güzellik ile ilgili ilk endişelerinden biri olan göz çevresi kırışıklık ve morlukları, Paris Işıltısı terapisi ile minimize edilebilir. Hassas göz bölgesine uygulanabilen bileşenler gençlik etkisini burada da göstermektedir.