Skip links

GENTLO RF PLAZMA

Hemen Bilgi Al

    Diğer cihazlara göre opsiyonel başlık avantajının yanı sıra 25 ve 49 iğneli izoleli ve izolesiz iğne seçenekleri sayesinde yaz aylarındada cilt yüzeyinde hasar oluşturmadan uygulama yapma imkanı sunabilmektedir. İzolesiz iğnelerde epidermisten dermise kadar bir hasar oluşturulduğu için yaz aylarında leke problemleri görülmektedir. Fakat izoleli iğnelerde sadece hedeflenen katman hasarlanmakta ve buda yaz aylarında bile uygulama yapabilme imkanı sunmaktadır.

    Ayrıca akıllı menüsü sayesinde RF enerjisinin cilt katmanı altındaki etki süresi ayarlanabilmekte ve buda ağrısız bir uygulama imkanı sunmaktadır.

    Ayrıca diğer cihazlarda olmayan plazma başlığı sayesinde rosacea ve eritem problemleri çözülebilmekte, mezoterapi ürünleri uygulanabilmekte, altın iğne uygulaması öncesinde ve sonrasında sterilizasyon ve oluşan ödemin azaltılmasında kullanılabilmektedir. Plazma enerjisi ile altın iğne uygulaması sonrasında oluşan kızarıklık ve ödem azaltılmakta ve hastanın günlük hayatına devamı en hızlı hale getirilebilmektedir.